O blogu

Tak teda vitajte 

Možno náhodou a možno celkom zámerne ste sa ocitli na tomto farebnom mieste s podivným názvom Kráska a Zviera. Názov vcelku výstižný pre žieňa, ktoré ho píše. Občas som kráska, občas zas zviera. Som neskrotný blíženec, ktorý sa mení zo sekundy na sekundu. Nemám rada priemernosť a to ma stále núti vymýšľať niečo nové. Keď všetci píšu o tom istom, ja prídem s niečím iným. Som svojská, vytŕčam z davu a veci robím podľa seba. A rovnaký je aj môj blog. Jeho cieľom nie je dostať nálepku najlepší slovenský beauty blog ani ocitnúť sa v súťaži Blogerka roku. Chcem skrátka prinášať radosť na všetkých poliach, pretože život je mix mnohých vecí a každý deň má inú príchuť.

Príbeh jedného blogu

My čo píšeme blogy už nejaký ten piatok vieme, že blogovanie je ako jazda na horskej dráhe - raz sme hore, raz zas dole. Každý máme občas chuť s tým seknúť, každý občas potrebujeme pauzu, čas od času nám dôjdu nápady a inokedy zasa nestíhame zapisovať všetko, čo nám beží hlavou. Sme spokojní a potom zasa nie. Sme nadšení a v zápätí máme chuť všetko zmeniť. Ani ja nie som výnimkou. Môj blog sa vyvíja spolu so mnou a za tých pár rokov sme sa zmenili na nepoznanie - zmenili sme meno, vymenili design, rozšírili rubriky a hľadali spôsob, ako to najlepšie bude fungovať. No a toto čo vidíte je, dámy a páni, výsledok mojej niekoľkoročnej snahy nájsť samu seba.

Čo na blogu nájdete

Kráska a zviera je blogový chameleón, kde si každý príde na to svoje. Nadšenci do kozmetiky sa môžu tešiť na recenzie kozmetických produktov, make-up inšpirácie a mnoho DIY návodov ako si vyrobiť domácu kozmetiku. Módni guru objavia fashion inšpirácie a dozvedia sa, kde uloviť tie najväčšie poklady za najlepšie ceny. Domáci kutilovia a kutilky sa zabavia pri návodoch na všakovaké praktické i menej praktické serepetičky. Milovníci dobrého jedla sa so mnou môžu pustiť do varenia a ochutnať niektorý z mojich kulinárskych  omylov  výtvorov. Prezradím vám pár trikov ako ľahšie zvládať školu a podelím sa s vami aj o moje zážitky zo študentského života :-)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem, že ste článok dočítali až do konca. Nebojte sa zapojiť do diskusie - na mojom blogu vládne sloboda prejavu :-)